ADVERTORIAL

תקראו את זה לפני שאתם מוציאים אלפים על עזרי שמיעה. המכשיר הבלתי נראה הזה יכול לשפר את איכות החיים שלכם...

מאת: משה כץ

Share on facebook
2.2k
Share on twitter
486
Share on telegram
554
Share on pinterest
1021
Share on reddit
286

קשישים עם בעיות שמיעה מטפלים בבעיה בעזרת מכשירי השמיעה החדשים האלה

אתם תמיד צריכים לבקש מחברים שלכם לחזור על מה שהם אומרים בקול רם יותר? אתם עובדים בסביבה רועשת שמקשה עליכם להתרכז? אולי אתם יושבים בספריה ופשוט לא מצליחים לשמוע את מה שחברכם לשולחן לוחש אליכם? יכול להיות שיש לכם בעיית שמיעה, ואתם ממש לא לבד בזה…

זה התחיל לאט. בקושי שמתם לב. קצת צלצול באוזניים, קצת לא לשמוע מה בן או בת הזוג שלכם אומרים בארוחת הערב, זה בטח בגלל כל הרעש שהיה מסביב. אין לכם בעיה. אבל אז זה קרה שוב, ושוב. זה התחיל לקרות בתדירות גבוהה יותר. עכשיו אתם בהחלט שמים לב לזה.

לכ1 מכל 3 מבוגרים מעל גיל 60 יסבלו מהדרדרות בשמיעה ברמה כלשהיא, רבים מהם מספיק כדי לפגוע באיכות החיים. הפתרון היחידי עד עכשיו היה מכשירי שמיעה מאוד, מאוד יקרים. עד עכשיו…

מה זה?

קוראים לו PicoBuds Pro, מכשיר עזר ומגביר שמיעה שמספק פתרון דיסקרטי ולא יקר לכל אלה שצריכים שיפור באיכות השמיעה שלהם, שלא יכולים להרשות לעצמם את האלפים שהמכשירים האלה עולים ושסתם מתביישים שיראו אותם הולכים עם מכשיר שמיעה באוזן.

ה PicoBuds Pro הוא חוד החנית בתחום מכשירי השמיעה. הוא משתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר והעיצוב המהפכני ביותר שיוצרים ביחד את אחד ממכשירי השמיעה הקטנים אך אפקטיביים שאי פעם נוצרו. הוא נותן שיפור דיסקרטי ולא נראה לעין לאיכות החיים שלכם, וכל זה בלי לשבור את הכיס.

אבל האם הוא באמת שווה את כל הרעש שעושים ממנו? האם הוא באמת משפר את השמיעה עד כדי כך? בואו נגלה!

מה הופך אותם למיוחדים?

השמיעה היא אחד מהחושים שאנחנו לוקחים כמובן מאליו, כמו ראייה. אבל אין ניתוחי לייזר לתקן נזק לאיברי השמיעה הפנימיים, אז אם הם מתדרדרים, יש מעט מאוד דברים שאנחנו יכולים לעשות בנידון.

ופה נכנס ה PicoBuds Pro, ומכשירי שמיעה באופן כללי. הם מכשירים שבדרך כלל מגבירים את הצלילים שנכנסים לאוזן ובכך מפצות על היכולת הירודה של האוזן לקלוט אותם. אלה המכשירים הזולים. המתקדמים יותר מעבדים וממירים אורכי גל מסוימים של צליל שהאוזניים שלכם כבר לא מצליחות לשמוע, ומאפשרים לכם לשמוע את הצלילים האלה.

ואז יש את מכשירי השמיעה יוצאי הדופן באמת, כמו ה PicoBuds Pro, שמספקים הרבה מעבר לזה:

שמיעה ברורה וחדה יותר – ה PicoBuds Proמעבד את הצלילים הנכנסים ומוציאים אותם מהצד השני ברורים יותר וחדים יותר, כך שהאוזן שלכם יכולה לזהות כל צליל בנפרד בצורה ברורה יותר.

חיי סוללה ארוכים – מתוכנן לצריכת חשמל מינימלית וכך לאפשר עד שלושה חודשים של שימוש לפני שמחליפים סוללה!

כמעט בלתי נראה – העיצוב משלב באופן כמעט בלתי נראה עם האוזן. האוזניות בצבע עור ורק ידית סיליקון קטנה בולטת כדי לאפשר הוצאה מהירה. אף אחד לא ידע שאתם לובשים אותן.

איכות שמיעה משופרת – בזכות מעבד השמע המשוכלל שבתוך כל אחת מהאוזניות, ללבוש PicoBuds Pro מרגיש כמו לעבור מאוזניות כפתור ב30 ₪ לאוזניות אולפן מקצועיות ב1000 ₪.

שמיעה מאוזנת – שתי האוזניות עובדות יחד כדי לספק את הצלילים המתאימים לכל אוזן, כך שהמוח שלכם יכול גם לזהות יותר טוב מאיזה כיוון מגיע הצליל.

מגביל רעש – מגביל הווליום האוטומטי מגן על האוזן מרעשים חזקים מדי, ובכך גרימת נזק נוסף לשמיעה שלכם!

קל – לבישת מכשיר שמיעה כבד הופכת מאוד מהר ללא נוחה ולא נעימה, ולא תהייה לכם בעיה כזו עם PicoBuds Pro.

✅ משפר את מצב הרוח – אחד מהבונוסים שלא מדברים עליהם זה השיפור במצב הרוח כשאתם יכולים לחזור לעשות משהו שלא יכולתם לעשות יותר, והשיפור במצב הדיכאון שהמגבלה הזו גרמה מלכתחילה.

ה PicoBuds Proהיה שווה את המשקל שלו בזהב רק מלספק את כל מה שהזכרנו הרגע, אבל עוד לא הגענו לחלק הכי טוב, המחיר! בדרך כלל, PicoBuds Pro יעלה לכם בסך הכל ₪ 508, הרבה, הרבה פחות מכל דבר שאפילו מתקרב לרמת איכות דומה. אבל ההשקה העולמית של ה PicoBuds Proמגיע עם מבצע ענקי של 50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם!

בקיצור, ה PicoBuds Pro זה מוצר מדהים. אנשים עם מוגבלויות ונכויות גם ככה מנוצלים ע”י החברות שמייצרות את העזרים בשבילם, אבל לא ה PicoBuds Pro. המהנדסים השוויצרים והאיטלקים רצו ליצור פתרון זול שכל אחד יוכל להרשות לעצמו, והם הצליחו. אנחנו מצדיעים להם ונותנים ל PicoBuds Proאת חותם ההמלצה החמה שלנו. תשיגו אותו כל עוד יש מבצע!

למי הוא יכול להועיל?

כשאנשים שומעים מכשיר שמיעה, הם חושבים על סבתא שמתקשה לשמוע מה אתם אומרים לה. אבל זקנים הם לא היחידים שה PicoBuds Proיכול לעזור להם:

✅ מבוגרים מעל גיל 50

✅ חיילים ואנשי קבע או לשעבר

✅ אלה שמתביישים ללכת עם מכשיר שמיעה גדול ונראה לעין

✅ כל מי שרוצה פתרון איכותי ולא רוצה לשלם את המחירים המונפצים

מסקנה: כדי לכם להשיג PicoBuds Pro?

כן. 100%. אם קראתם עד לפה, לכם או למישהו שאתם מכירים לא יזיק שיפור ביכולת השמיעה, ולא תמצאו שום דבר קרוב לאיכות של PicoBuds Pro במחיר נמוך כל כך. בטח לא ב10 שנים הקרובות. ה PicoBuds Proהוא מכשיר מדהים שאלה שבאמת צריכים אותו יכולים להרשות לעצמם לשם שינוי, ועם מבצע ההשקה בכלל אין על מה לחשוב פה. לכו תשיגו אותו לפני שהמבצע נגמר!

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאתם לא צריכים לסבול בשקט את בעיות השמיעה שלכם, אתם בטח כבר ממש רוצים לנסות את המכשיר, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין PicoBuds Pro מקורי מהאתר הרשמי כאן.
  2. הכניסו את האוזניות ותיהנו שוב מהמוזיקה החדה והצלולה של העולם!

“לסבא שלי היה מכשיר שמיעה מאוד יקר שכל הזמן היה עושה בעיות ועושה רעשים ממש צורמים וחזקים כמו כאלה שמיקרופון במה עושה לפעמים. זה אשכרה היה עושה יותר נזק מתועלת! סוף סוף השגנו לו זוג של האוזניות הקטנות האלה, ולא רק שהן פי ארבע יותר קטנות הן גם עובדות לשם שינוי. סבא יכול לשמוע את כולנו כמו שצריך שוב!”

“השמיעה שלי התדרדרה מהר מאוד בשנים האחרונות. התרשתי לשמוע את הנכדים שלי, אבל הביטוח לא רצו לשלם על מכשיר שמיעה. ממש לפני שהסמנתי מכשיר בסכום עם 4 אפסים, הבן שלי הראה לי פרסומת לקטנים האלה. זה עובד מצויין. אני יכולה לשמוע את הנכדים שלי וזה משמח אותי מאוד.”

“הייתי מדריך ירי בצבא. כן, תמיד מוודאים שלכולם יש אטמים ואוזניות וזה אבל יום אחרי יום כמה עשרות רובים יורים לידך… זה שוחק לאט לאט. כל כך התביישתי שיש לי בעיות שמיעה שקלקלתי את העניינים עם יותרת מבחורה אחת רק בגלל שהייתי עקשן מדי מכדי לקבל את המצב. עכשיו שקניתי את מכשיר השמיעה הזה אני יכול לשמוע הכול בבירור ואף אחד עדיין לא שם לב שאני לובש אותם חחח.”

הצעה מיוחדת

טיפ: PicoBuds Pro נחטפים מהמדפים כרגע. אנחנו ממליצים מאוד להזמין מהר לפני שהמבצע נגמר!

ADVERTISING DISCLOSURE: This website and the products & services referred to on the site are advertising marketplaces. This website is an advertisement and not a news publication. Any photographs of persons used on this site are models. The owner of this site and of the products and services referred to on this site only provides a service where consumers can obtain and compare.

© 2024 All Rights Reserved